Stratejik Ortak’a Yazı Gönder

Uluslararası ilişkiler ve savaş bölgelerinin incelendiği sitemizde yazılarınızın yayınlanması için yapmanız gereken şey çok basit. Araştırma yazınızı bize gönderin, yazılarınız binlerce kişiye ulaşsın.

Yazı göndermeden önce mutlaka inceleyin:

1.) Yazınızın imlâ kurallarına uygun olması gerekmektedir.

2.) İç politik gelişmeler dışında Stratejik Ortak’ın kapsamına giren uluslararası ilişkiler, istihbarat, savunma sanayi, askeri gelişmeler ve tarih kategorilerinde konuları kaleme almanızı bekliyoruz.

3.) Konu başlığı ve içerik konusunda hiçbir kısıtlamaya tabi tutmuyoruz.

4.) Yazılarınızı word dosyasında (.dox, docx) göndermenizi istiyoruz. Yazıda kullanmak istediğiniz resimler size aitse resim yükleme sitelerine yükleyip, size ait değilse doğrudan resim linkini yazı içerisinde kullanılmasını istediğiniz alanlara yapıştırmanızı rica ediyoruz. (Fotoğraf tercihiniz yoksa göndermeyebilirsiniz)

5.) Gönderdiğiniz yazılar editörlerimiz tarafından incelendikten sonra uygun görüldüğü takdirde “Misafir Yazar” olarak paylaşılacaktır. Beş yazınızın yayınlanmasının ardından dilerseniz size hesap açılır ve doğrudan panele yazı taslaklarınızı bırakabilirsiniz.

  • Aşağıdaki formda “Dosya Yükle” alanına word şeklinde (.doc veya .docx) yazı yüklemeyen kişilerin başvurularına geri dönüş yapılmayacaktır. Öneri, şikayet ve sorularınız için iletişim sekmesinden bize ulaşabilirsiniz.

Formu doldurmadan önce yayın ilkelerini ve yazılara ilişkin yasal uyarıyı okuyun.

Yazar olmak burayı inceleyebilirsiniz.