Yazar Başvuru Formu

Dünya gündemini yakından takip eden, uluslararası ilişkilere dair başlıkları ister akademik, ister özgün yorumlarla analiz edebilecek, haritalarla haşır neşir olmayı seven, sitemizde bulunan başlıklara ilgi duyan arkadaşlar arıyoruz.

Uzman olduğunuz ya da ilgi duyduğunuz bölge veya ülkeler hakkında yazılar yazabilir, araştırma yapabilir ve bunu  özgün, anlaşılır ve samimi bir şekilde burada paylaşabilirsiniz.

Siz de yazılarınızın binlerce kişi tarafından okunmasını istemez misiniz?

Form yakında eklenecek!

BİLGİNİZE: Bilgilerinizi  eksiksiz doldurmayı unutmayın. ‘Kendinizi ifade edin’ alanında bilgi vermeniz başvurunuzun kabul edilmesi için önem teşkil etmektedir. Başvuru formunu dolduran ve tarafımızca onaylanan başvuru sahiplerine en geç üç gün içinde dönüş yapılacaktır. Geri dönüş cevaplarımız mail sayfanızda görünmüyorsa SPAM/Çöp klasörüne bakabilirsiniz.

Stratejik Ortak ailesine yazarlık dışında dahil olmak istiyorum…

Gönüllülük esasına göre çalışmalarını sürdüren Stratejik Ortak ekibine dahil olarak ailemizi büyütebilir, hiçbir kar amacı gütmeyen platformlarımız ile ulaştığımız aylık 200 bin kişiye yazılarınızı ulaştırabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarının kontrolü, yazılım, grafik vb. konularda destek olmak istiyorsanız info@stratejikortak.com adresine mail gönderebilirsiniz.